WAVE BELLS

Hantle do ĆWICZEŃ W wodZIE

Lekkie hantle wykonane z wysokiej jakości pianki polietylenowej. Urozmaicą ćwiczenia i pobudzą mięśnie do intensywniejszej pracy. Przyjemne w dotyku, bezpieczne, wszechstronne zastosowanie w aqua aerobiku.

Materiał: pianka PE
Wymiary: 14cm x 30cm

Nr kat. AFT 0030
 

Hantle do ćwiczeń w wodzie

Ćwiczenia w wodzie nie wymagają umiejętności pływania ani kondycji sportowca. Ćwiczenia są odpowiednie dla każdego – wykonuje się je bez specjalnego wysiłku. Tego typu aktywność poleca się także osobom starszym, otyłym, kobietom w ciąży lub po przebytych kontuzjach. Ćwiczenia w wodzie pomagają ukształtować sylwetkę oraz zyskać dobre samopoczucie. Doskonałym sposobem na urozmaiceniem ćwiczeń są hantle do wody, pozwalające wykonać wiele ćwiczeń oporowych.

 

Działanie hantli do wody

Woda to doskonałe środowisko do uprawiania sportu. Stawia znacznie większy opór niż powietrze. Specjalna budowa hantli oraz dokładnie wymierzony ciężar sprawia, ze hantle doskonale sprawdzają się podczas tego typu treningu. Hantle do wody pozwalają skutecznie rzeźbić ręce, zwiększają wytrzymałość siłową oraz umożliwiają pracę nad całą sylwetką. Zapraszamy do  ćwiczeń z hantlami zarówno na zajęciach z instruktorem, jak i samodzielnie, na podstawie filmików.
Hantle do wody dostępne są na naszej stronie internetowej. To wysokiej jakości sprzęt dostosowany do uprawiania aqua fitnessu

 

Zapytaj o oferte

Polecane produkty

Moon Walker

Flower Bells

Superior Belt