Bieżnia do basenu

Bieżnie w basenach dla wielu nadal są nowością czymś w pewnym sensie egzotycznym i oryginalnym, ale też bardzo ciekawym. Powstały w celu połączenia zalet ćwiczeń pod wodą i ćwiczeń na bieżni. Połączenie hydroterapii i elementów treningu na siłowni daje wzmocnione efekty i w przypadku rehabilitacji, i w przypadku starań o smuklejszą sylwetkę Przede wszystkim jest zdrowe, poprawia samopoczucie i pozwala czuć się dobrze we własnym ciele.

Jak to działa? Podczas ćwiczeń wykorzystywany jest opór wody. Dzięki temu nasze stawy nie są tak obciążone podczas treningu i używanie bieżni nie sprawia nam trudności, nie jest męczące. Ta forma ćwiczeń spodoba się wszystkim tym, których stan zdrowia lub kondycja nie pozwala na tradycyjne ćwiczenie na siłowni.

Instalowanie bieżni do basenu

Nie potrzebujemy wielkiego ani głębokiego basenu do umieszczenia w nim bieżni. Optymalna głębokość to od 1,2 do 1,5 metra. Sprzęt nie potrzebuje wiele miejsca, nie zajmiemy więc jego powierzchnią znacznej części basenu. Wysokość podłogi możemy regulować w zależności od potrzeb. W dużych basenach można zainstalować kilka bieżni, co przydaje sie w prowadzeniu zajęć, które oparte są na ruchu na tym urządzeniu. Na naszej stronie można zapoznać się z kilkoma typami tego rodzaju produktów, z urządzeniami i do rehabilitacji, i do rekreacyjnych ćwiczeń w wodzie.

Strony:

Polecane produkty

Moon Walker

Flower Bells

Superior Belt